im. Arkadego Fiedlera w Poznaniu

Dyżury nauczycieli dla rodziców

L.p Imię i nazwisko E-mail Dzień dyżuru Godzina dyżuru
1. Berestecka Monika monika.berestecka@zss107poznan.eu wtorek 15.00-16.00
2. Deskur Katarzyna katarzyna.deskur@zss107poznan.eu czwartek 8.55-9.40
3. Fietz Elżbieta elzbieta.fietz@zss107poznan.eu środa 13.30-14.15
4. Gruby Kamila kamila.gruby@zss107poznan.eu czwartek 14.25-15.20
5. Gruszka Maria maria.gruszka@zss107poznan.eu czwartek 11.55-12.40
6. Janasik Małgorzata malgorzata.janasik@zss107poznan.eu wtorek 12.40-13.25
7. Kloska Marlena marlena.kloska@zss107poznan.eu środa 12.30-13.30
8. Kuczyńska Magdalena magdalena.kuczynska@zss107poznan.eu poniedziałek 12.30-13.30
9. Misiewicz Danuta danuta.misiewicz@zss107poznan.eu czwartek 9.40-10.40
10. Noske Weronika weronika.noske@zss107poznan.eu wtorek 12.30-13.30
11. Nowak Magdalena magdalena.nowak@zss107poznan.eu czwartek 11.40-12.25
12. Pokora Eliza eliza.pokora@zss107poznan.eu poniedziałek 15.00-16.00
13. Pudliszak Agata agata.pudliszak@zss107poznan.eu środa 12.00-13.00
14. Rejnhard Żanetta zanetta.rejnhard@zss107poznan.eu czwartek 9.45-10.45
15. Rozworska Anna anna.rozworska@zss107poznan.eu wtorek 10.35-11.35
16. Sarna Beata beata.sarna@zss107poznan.eu poniedziałek 9.40-10.30
17. Skowrońska-Wełnic Aleksandra aleksandra.skowronska-welnic@zss107poznan.eu środa 10.45-11.30
18. Stachura Beata beata.stachura@zss107poznan.eu środa 10.00-10.45
19. Stańczyk Zuzanna zuzanna.stanczyk@zss107poznan.eu konsultacje w ramach godzin ZWW
20. Szczepańczyk Elżbieta elzbieta.szczepanczyk@zss107poznan.eu poniedziałek 10.45-11.30
21. Trefoń Maria maria.trefon@zss107poznan.eu środa, piątek 10.45-11.15,9.40-10.10
22. Tymczyj Halina halina.tymczyj@zss107poznan.eu piątek 10.35-11.20
23. Woźniak Justyna justyna.wozniak@zss107poznan.eu środa 13.30-14.15