im. Arkadego Fiedlera w Poznaniu

Wizyta pani Lesley Duncan

W maju mieliśmy ogromną przyjemność gościć panią Lesley Duncan – Szkotkę, która swoimi działaniami wspiera naszą szkołę. Dzięki Jej zaangażowaniu i życzliwości mogliśmy przygotować wspaniałe paczki świąteczne dla naszych uczniów. Podczas spotkania dzieci zatańczyły tradycyjny taniec polski, a następnie wykonały piosenkę ruchową po angielsku. Pani Duncan opowiedziała nam o Szkocji i zwyczajach tam panujących, o swojej rodzinie i działalności ze szkockimi dudziarzami. Otrzymaliśmy pamiątkowe proporczyki przygotowane z materiału drukowanego w szkocki tartan. Pani Duncan odwiedziła nas w towarzystwie wspaniałego człowieka, pana profesora Tadeusza Piskorskiego, który nasze spotkanie ubarwił grą na dudach. Spotkaniu towarzyszyło wiele uśmiechów i radości. Dziękujemy!